Eksfoliacja migdałowa

Posiada działanie silnie rewitalizujące, bakteriobójcze, rozjaśniające, odmładzające, regenerujące dla skóry z zaburzeniami pigmentacyjnymi, starzejącej się i z trądzikiem pospolitym. Jest to idealny zabieg  dla osób opalających się, ze skórą skłonną do trądziku pospolitego, skórą tłustą, zanieczyszczoną   ( zaskórnikową), z pozostałościami po trądziku pospolitym, z przebarwieniami hormonalnymi, z zaburzeniami zabarwienia skóry, z foto uszkodzeniami na skórze i dłoniach oraz dla osób ze skórą naczyniową z nadmiernym wydzielaniem sebum.
Nie zaleca się wykonywania tego zabiegu osobom, które przyjmują doustnie lub zewnętrznie retinoidy i ich pochodne, prowadzą inne leczenie dermatologiczne mające wpływ na stan skóry ( wymagana zgoda lekarza), wykonywały lub wykonują inne złuszczanie chemiczne / peeling chemiczny w ciągu ostatnich 21 dni.
Również peeling ten nie jest wskazany dla skóry mocno lub świeżo opalonej w ciągu ostatnich 48 h, przy aktywnej opryszczce i otwartych ranach. 24 h przed zabiegiem nie należy korzystać z pływalni oraz sauny.
Minimum 7 dni przed zaplanowanym zabiegiem oraz 5 dni po zabiegu nie jest wskazane wykonywanie zabiegów laserowych.

Cena 100 zł