Depilacja Light Sheer

LightSheer™ jest w tej chwili najnowocześniejszym i najmocniejszym urządzeniem do fotodepilacji dostępnym na rynku. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S. FDA (Food&Drug Administartion), który respektowany jest na całym świecie.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii LightSheer™ na stałe usuwa niechciane włosy, a zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie uszkadza skóry.
Laser diodowy LightSheer™ niszczy mieszek włosowy za pomocą światła laserowego - wiązka energii przenika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez melaninę (barwnik).
Tam zamieniana jest na ciepło, które uszkadza macierz włosa. Energia, którą wytwarza laser w czasie zabiegu fotodepilacji jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość emitowanej przez diodę fali to 800 nm, a zakres całkowicie bezpieczny dla człowieka wynosi od 700 do 1000 nm. Ponadto, światło wytwarzane przez laser działa wyłącznie powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu.
By zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, rączka lasera LightSheer™ została wyposażona w unikalny system chłodzenia końcówką ChillTip™, która schładza skórę, chroniąc ją w czasie trwania całego zabiegu. Ta wyjątkowa technologia sprawia również, że depilacja jest praktycznie bezbolesna.
Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4°C. Zastosowany w LightSheer™ sposób chłodzenia jest znacznie skuteczniejszy od rozwiązań wykorzystywanych w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.)

Spróbuj, zapraszamy!