Oczyszczanie ultradźwiękowe

Oczyszczanie za pomocą ultradźwięków to bezbolesna alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry.
W wyniku wibracji ultradźwiękowej wzbogaconej o tzw. mikromasaż tkanek wzrasta metabolizm komórek, poprawia się cyrkulacja krwi, skóra oczyszcza się z toksyn, z nadmiaru łoju, sebum z porów, zaskórników, wągrów i bakterii.
Oczyszczanie ultradźwiękami poprawia ogólny wygląd skóry, bardzo często stosowany w wielu profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, nie powoduje podrażnień, przeznaczony jest do wrażliwej, delikatnej i cienkiej skóry. Doskonały zabieg w pielęgnacji cery zanieczyszczonej i naczynkowej na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.
Efekty takiego zabiegu to działanie bakteriobójcze, usuwanie zanieczyszczenia skóry i pozostałości po kosmetykach, usuwanie martwego naskórka, zaskórników, usuwanie substancji toksycznych, rozjaśnianie przebarwień, ujędrnianie skóry, regeneracja skóry, zwężenie rozszerzonych porów. Ponadto ultradźwięki pobudzają i poprawiają krążenie krwi i limfy, leczą trądzik, spłycają zmarszczki i blizny oraz pozostawiają skórę odświeżoną i nawilżoną.
Nie zaleca się wykonywania oczyszczania ultradźwiękami kobietom w ciąży, osobom z chorobami nowotworowymi, czynnym procesem gruźliczym, stanami gorączkowymi, niewydolnością krążenia, nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy, zakrzepowym zapaleniem żył, osobom posiadającym rozrusznik serca i inne implanty metaliczne.

Cena 100 zł